default_mobilelogo
previous arrow
next arrow
Slider

 Par savu vērtību simbolu esam izvēlējušies fantāzijas žanrā sastopamās graciozās būtnes elfus, kas izceļas ar savu izsmalcinātību un maņu asumu, mīlestību pret dabu un visu skaisto, vēlmi izzināt, pilnveidoties un radīt.

 

 Elvenphoto ir fotomākslinieku apvienība, kas cenšas izcelt cilvēka skaistumu un personību, ietērpjot to īpašā noskaņā vai radot tēlu ar stāstu, kas iekļaujas tam atbilstošā vidē. Individuālajās fotosesijās darbojamies pārsvarā divatā vai ar pieaicinātu asistentu, kas nodrošina kvalitatīvāku rezultātu.

Esam skaistumu mīloši perfekcionisti. Neprotam samierināties ar viduvēju rezultātu vai paviršu pēcapstrādi. tādēļ smalkām niansēm un klientu vēlmēm tiek pievērsta īpaša uzmanība.

Galvenokārt darbojamies individuālo portretu žanrā, kas sasaucas ar mūsu padziļināto interesi par cilvēka iekšējo pasauli. Specializējamies uz ekskluzīvām individuālajām līgavu/pāra fotosesijām interesantās vidēs vai jebkādā vidē/noskaņā pēc klienta izvēles, un kāzu reportāžas (ar retiem izņēmumiem) nepiedāvājam. Piedāvājam arī portfolio fotosesijas, reklāmas fotosesijas un pasākumu reportāžas.

Vienmēr tiecamies uz maksimālu kvalitāti, nepārtraukti attīstot savas prasmes, pilnveidojot darba metodiku un izvēloties piemērotāko tehnisko nodrošinājumu. 

Ja Tev ir vēlme pavadīt laiku radoši patīkamā gaisotnē, radot ko īpašu un skaistu, un sadarbība ar mums šķiet saistoša, gaidīsim Tavu ziņu!