default_mobilelogo

Meklējam profesionālus modeļus un modelus bez pieredzes - visdažādāko vizuālo tipu pārstāvjus - ilgstošai vai īslaicīgai sadarbībai mūsu fotoprojektos. Iepriekšēja fotografēšanās pieredze nav obligāta bet tiks uzskatīta par priekšrocību.

Lai izvairītos no pārpratumiem un abpusējas laika tērēšanas, lūgums pieteikties tikai gadījumā, ja izproti visus apstākļus un nosacījumus. Vairāk par nosacījumiem var izlasīt tekstā zem pieteikuma anketas.

Maksimālais failu augšupielādes lielums - 8 MB.

 

Powered by BreezingForms

Svarīgi:

Sadarbosimies saskaņā ar  vienošanos par fotogrāfiju izmantošanu, ko parakstīsim pēc fotosesijas. Lūgums iepazīties ar vienošanās nosacījumiem un saprast, vai būsi gatavs/a parakstīt, jo bez tā fotosesiju neorganizēsim. 

Ar  vienošanās nosacījumiem var iepazīties šeit:

Ja vēlies noteiktu prasību ievērošanu (ātrus termiņus, noteiktu fotogrāfiju skaitu u.c.), ieteicams pieteikties kā klientam maksas fotosesijām. Tāpat arī ne vienmēr bezmaksas fotosesijās piedalās profesionāls grimētājs, ja neskaita body art projektus un citus fotoprojektus ar idejas klātbūtni. Fotosesijas tēmas, tēla izvēle, datums un laiks būs mūsu pārziņā, un modeli pielāgosim šai izvēlei nevis otrādi. Ja modelis izvēlētajā datumā vai laikā netiek, fotosesijai tiek izvēlēts cits modelis.

No Tevis tiks sagaidīta punktualitāte, atbildīga attieksme pret fotosesijas procesu un - pats galvenais - vēlme radīt īpašas bildes, kuras iegūsi, ja mūsu sadarbība būs veiksmīga (bilžu skaits nav prognozējams, un ir atkarīgs no mūsu kopdarba rezultāta. Izsūtītas tiks tikai veiksmīgākās fotogrāfijas). Būtu vēlams, lai Tava interese par fotografēšanos sniedzas tālāk par bohēmisku izklaidi un vēlmi iegūt kārtējās bildes, ko publicēt sociālajos tīklos.

Tā kā modeļi fotosesijās mēdz piedzīvot daudz un dažādas neērtības, būs nepieciešama pacietība, izturība, spēja elastīgi pielāgoties situācijai un bez liekām kaprīzēm vai pašdarbības (pozu maiņa, nevajadzīgi ieteikumi u.c.) sekot fotogrāfa norādījumiem.

Ja vēlies būt mūsu redzeslokā, lai vajadzības gadījumā mēs varētu ar Tevi sazināties un vienoties par potenciālās fotosesijas detaļām, aizpildi anketu un augšupielādē bildes. Vēlams, lai bildes būtu pietuvinātas Tavam reālajam izskatam (ne vecākas par gadu un bez apstrādes).